Loading

چند لحظه ...
کتاب همسویی استراتژیک

کتاب همسویی استراتژیک
ایجاد هم‌افزایی با کارت امتیازی متوازن

نسخه الکترونیک کتاب همسویی استراتژیک به همراه هزاران کتاب دیگر از طریق اپلیکیشن رایگان فیدیبو در دسترس است. همین حالا دانلود کنید

با کد تخفیف salam این کتاب را در اولین خریدتان با «۹۰٪ تخفیف» بخرید!

درباره کتاب همسویی استراتژیک

این کتاب جدیدترین کتاب کاپلان و نورتون در زمینه کارت امتیازی متوازن است و به اصلی ترین پرسش سازمان ها مبنی بر چگونگی همسو ساختن واحدهای مختلف سازمان در راستای استراتژی می پردازد. کاپلان و نورتون با بررسی ده ها نمونه و ارایه نقشه های استراتژی و کارت های امتیازی، نشان داده اند که همسویی واحدها و فرایندهای مختلف و وظایف پشتیبانی در سازمان، هم افزایی قابل توجهی ایجاد کرده است. کاپلان و نورتون همسوسازی را از وظایف و مسئولیت های مدیران ارشد می دانند و در این کتاب با استفاده از نظام مدیریت مبتنی بر کارت امتیازی متوازن نشان داده اند که با تعریف روشن و دقیق نقش مدیران در تعیین که با تعریف روشن و دقیق نقش مدیران در تعیین، جاری سازی و همسوسازی استراتژی در سازمان، می توان به هم افزایی دست یافت. پیاده سازی استراتژی و توفیق سازمان در تحقق برنامه ها، اتفاقی نیست و حاصل توصیف و سنجش استراتژی، انتقال استراتژی به واحدها و افراد، توسعه شایستگی های کارکنان و در نهایت همسویی فرایندها و واحدهای مختلف سازمان است.

ادامه...

مشخصات کتاب همسویی استراتژیک

بخشی از کتاب همسویی استراتژیک

شما به آخر نمونه کتاب رسیده‌اید، برای خواندن نسخه کامل، کتاب الکترونیک را خریداری نمایید و سپس با نصب اپلیکیشن فیدیبو آن را مطالعه کنید:

در حال بارگذاری...

نظرات کاربران درباره کتاب همسویی استراتژیک

کتاب ارزشمندی در زمینه استراتژی می باشد
در ۳ سال پیش توسط فرزادی ( | )
کتاب همسویی استراتژیک مرجع خوبیه برای برنامه ریزی راهبردی سازمانها برای اینکه بتونن مزیت رقابتی خودشون رو ارتقا بدن
در ۳ سال پیش توسط 936...116 ( | )
استراتژیست ها به جهنم نمی روند
در ۱ سال پیش توسط سید احمد ماجدی زاده ( | )
بسیار عالی است
در ۲ سال پیش توسط ehs...yan ( | )
کتاب جالبی و کاربردی است
در ۲ سال پیش توسط امیررضا یعثوبی ( | )