Loading

چند لحظه ...
کتاب چاله‌های زندگی؛آسیب‌شناسی ۲۰  چالش در سبک زندگی

کتاب چاله‌های زندگی؛آسیب‌شناسی ۲۰ چالش در سبک زندگی

نسخه الکترونیک کتاب چاله‌های زندگی؛آسیب‌شناسی ۲۰ چالش در سبک زندگی به همراه هزاران کتاب دیگر از طریق اپلیکیشن رایگان فیدیبو در دسترس است. همین حالا دانلود کنید

با کد تخفیف salam این کتاب را در اولین خریدتان با «۹۰٪ تخفیف» بخرید!

درباره کتاب چاله‌های زندگی؛آسیب‌شناسی ۲۰ چالش در سبک زندگی

سبک زندگی در واقع شیوه زیستن است. زیست انسانی خواه اجتماعی باشد و خواه فردی پیرو سبک و سیاقی است و همین سبک و سیاق، متدلوژی زیست انسانی را بنا می‌نهد که به آن سبک زندگی می‌گوییم. تاب حاضر در واقع شرح و بسط ۲۰ موضوع طرح شده توسط مقام معظم رهبری است که سعی نموده است تا با ارائه شمای کلی از صورت مسئله و بیان گذرایی از راه کارها و اقدامات مورد نیاز اقدام به شرح و بسط آن نماید، بیان تخصصی و پرداخت عالمانه به هریک از این موضوعات خود چندین رساله مفصل می‌طلبد و از دیگر سو تعدد و تکثر آنها لزوم اظهار نظر علمای علوم مختلف را فراهم می‌آورد که مسلما هم از توان نگارنده و هم از حوصله این کتاب خارج است، لیکن سعی گردید تا در حد بضاعت با بررسی موشکافانه سؤالات طرح شده از سوی مقام معظم رهبری و گردآوری و تدوین اطلاعات و آمارهایی در خصوص موضوعات، جامعه تخصصی و مخاطبین هر یک از سؤالات را نسبت به کنکاش عالمانه تر در این باب حساس نموده و درمقام طرح مسئله ذهن آنها را با مولفه‌های اصلی و عملی سبک زندگی که برشمرده از بیانات رهبر فرزانه انقلاب است آشنا نمود.

ادامه...

مشخصات کتاب چاله‌های زندگی؛آسیب‌شناسی ۲۰ چالش در سبک زندگی

بخشی از کتاب چاله‌های زندگی؛آسیب‌شناسی ۲۰ چالش در سبک زندگی

شما به آخر نمونه کتاب رسیده‌اید، برای خواندن نسخه کامل، کتاب الکترونیک را خریداری نمایید و سپس با نصب اپلیکیشن فیدیبو آن را مطالعه کنید:

در حال بارگذاری...

نظرات کاربران درباره کتاب چاله‌های زندگی؛آسیب‌شناسی ۲۰ چالش در سبک زندگی