دسته‌ بندی
Loading

چند لحظه ...
کتاب تغذیه و سلامت

کتاب تغذیه و سلامت

نسخه الکترونیک کتاب تغذیه و سلامت به همراه هزاران کتاب دیگر از طریق اپلیکیشن رایگان فیدیبو در دسترس است. همین حالا دانلود کنید

با کد تخفیف salam این کتاب را در اولین خریدتان با «۹۰٪ تخفیف» بخرید!

درباره کتاب تغذیه و سلامت

زندگی شهری به‌علل بسیاری که جای بحث آن نیست، دچار اختلال است و در کل، مدیران و برنامه‌ریزان شهری بین انتظارات خود و وضعیت جامعه فاصله می‌بینند. شهروندان در برخی از زمینه‌های زندگی فردی و اجتماعی دچار مشکلات جدی هستند. جلوه‌های برجستۀ آن را در موضوع‌های زیر می‌توانید ببینید: ترافیک شهری، مهارت‌های زندگی، گذران اوقات فراغت، رعایت امور مربوط به سلامتی جسم و روح و.... یکی از عوامل مهم‌ تغییر، آموزش و افزایش آگاهی است. زندگی در شهرهای جدید به‌خصوص ابرشهر‌ها در عصری که اطلاعات منشأ قدرت شناخته شده است، مستلزم داشتن حداقلی از دانش و مهارت است. این امر ملازم آموزش مداوم همگانی و به‌روز شهروندان است. «آموزش» فرایندی کلیدی برای پویایی مداوم و نیل به وضعیتی بهتر است. در پرتو آموزش، انسان‌ها متحول می‌شوند، نظام اجتماعی دچار تغییر می‌شود و به‌طور روزافزون ارتقا می‌یابد؛ چنان‌که خداوند در قرآن می‌فرماید:(إِنَّ اللَّهَ لا یغَیرُ ما بِقوْمٍ حتَّی یغَیرُوا ما بِأَنْفُسِهِمْ (۱))(خداوند سرنوشت هیچ مردمی را تغییر نمی‌دهد، مگر آنکه آنان در خودشان تغییر ایجاد کنند.) با چنین آرمان و هدفی، سعی شده با تدوین برنامۀ آموزش به شهروندان، فرصت ایجاد تغییر در زندگی و بهبود آن داده شود.

ادامه...

مشخصات کتاب تغذیه و سلامت

بخشی از کتاب تغذیه و سلامت

شما به آخر نمونه کتاب رسیده‌اید، برای خواندن نسخه کامل، کتاب الکترونیک را خریداری نمایید و سپس با نصب اپلیکیشن فیدیبو آن را مطالعه کنید:

در حال بارگذاری...

نظرات کاربران درباره کتاب تغذیه و سلامت