Loading

چند لحظه ...
کتاب آموزه‌های کاروکسب از مشاهیر

کتاب آموزه‌های کاروکسب از مشاهیر

نسخه الکترونیک کتاب آموزه‌های کاروکسب از مشاهیر به همراه هزاران کتاب دیگر از طریق اپلیکیشن رایگان فیدیبو در دسترس است. همین حالا دانلود کنید

با کد تخفیف salam این کتاب را در اولین خریدتان با «۹۰٪ تخفیف» بخرید!

درباره کتاب آموزه‌های کاروکسب از مشاهیر

"‌آموزه‌های کاروکسب از مشاهیر" بر آن است تا صفحه‌ای از دفتر بزرگان فلسفه، دانش، سیاست، هنر و ورزش را پیش روی علاقه‌مندان و اهالی کاروکسب و بازاریابی بگشاید.‌ تردیدی ندارم که سقراط، ارسطو، هومر و دیگر فیلسوفان جهان بر آن نبودند که آموزه‌هایی برای کاروکسب‌ها در این زمان داشته باشند که ما زندگی می‌کنیم. با وجود این، به دلیل گستره‌ی وسیع اندیشه‌ورزی آنان، همچنان می‌توان از رفتار و گفتار و کردار فیلسوفانه‌ی آنها برای کاروکسب‌ها بهره‌های فراوانی برد.‌ همچنین با جسارتی قابل تحمل و البته درخور تأمل می‌توان دست به استنباطهایی زد که برای کاروکسب‌های امروزی نیز آموزه‌های حکمت‌آمیز فراوان دارد، هشدارهای بایسته دارد، دستورالعمل و نقشه‌ی راه دارد، توصیه‌ها و پیشنهادهایی دارد که کاروکسب‌ها را رونق خواهد بخشید، از اموری پرهیز می‌دهد که نتیجه‌ی آن شکست است و ناکامی.‌ با این نگرش، کتاب "‌آموزه‌های کاروکسب از مشاهیر" را خواندنی می‌یابید. از آن‌رو که این بزرگان، داستان زندگی خود را زیسته‌اند. انسانهای واقعی‌اند و داستان آنان نیز واقعی است.

ادامه...

مشخصات کتاب آموزه‌های کاروکسب از مشاهیر

بخشی از کتاب آموزه‌های کاروکسب از مشاهیر

شما به آخر نمونه کتاب رسیده‌اید، برای خواندن نسخه کامل، کتاب الکترونیک را خریداری نمایید و سپس با نصب اپلیکیشن فیدیبو آن را مطالعه کنید:

در حال بارگذاری...

نظرات کاربران درباره کتاب آموزه‌های کاروکسب از مشاهیر