Loading

چند لحظه ...
کتاب صوتی بر بال آرامش کتاب صوتی

کتاب صوتی بر بال آرامش

نسخه الکترونیک کتاب صوتی بر بال آرامش به همراه هزاران کتاب دیگر از طریق اپلیکیشن رایگان فیدیبو در دسترس است. همین حالا دانلود کنید

نسخه نمونه کتاب صوتی بر بال آرامش را رایگان بشنوید

با کد تخفیف hifidibo این کتاب را در اولین خریدتان با ۵۰٪ تخفیف یعنی ۶,۰۰۰ تومان ارزان‌تر بخرید!

درباره کتاب صوتی بر بال آرامش

نیازهای کودک در نیازهای جسمی خلاصه نمی‌شود. او باید یاد بگیرد که از خود مراقبت کند. باید بیاموزد تا در مقابل خطراتی که تهدیدش می‌کند از خود محافظت کند. اما این مراقبت فقط جسمانی نیست و در موارد زیادی با نفس و روان او مرتبط است. کودکان ما باید یاد بگیرند که وقتی عصبانی می‌شوند، فریاد می‌زنند، افسرده و ناراحت هستند، و با دیگر دوستان خود دعوا می‌کنند، در حال بروز دادن تاثیرات مراقبت نکردن از خود هستند. این کتاب سخنگو بر همین اساس و برای آشنایی کودکان ما با شیوه‌های مراقبت کردن از خود نوشته شده است. در کتاب بر بال آرامش کودکان یاد می‌گیرند که چطور خوب بیاندیشند و صاحب فکر و اندیشه‌های خوب شوند، چگونه کمتر عصبانی و خشمگین شوند، چطور اطرافیان خود را در احساسات‌شان شریک کنند و چطور با انجام برخی فعالیت‌های ساده از حس‌های خوب خود مراقبت کنند. هنر بزرگ بربال آرامش شخصیت دادن به کودکانمان است، به موجوداتی که گاه در مناسبات و رفتارهای روزمره‌مان نقشی در خور اعتنا برایشان قائل نمی‌شویم. این کتاب بیش از هر چیز برای کودکان شخصیت و وجودی مستقل و در خور اعتنا به اندازه پدر و مادرهایشان قائل می‌شود و به آنها آموزش می‌دهد که چگونه می‌توانند از نفس و روان خود در مقابل عوامل بیرونی مراقبت و آن را برای ارتباط با محیط و انسان‌های پیرامونشان آماده و ورزیده کنند. این کتاب که مخاطب اصلی آن کودکان ۵ تا ۹ ساله هستند، تلاشی است برای انجام تمرین‌هایی که نوعی هماهنگی و آرامش میان جسم و جان کودکانمان ایجاد می‌کند. کتاب توسط کارشناسان موسسه موسسه‌ فرهنگی و پژوهشی کودکان دنیا تدوین شده است. در این کتاب سعی می‌شود با تمرین‌های مختلف، و به اصطلاح نوازش دادن روح و روان کودکان، آنها را برای دیگر‌گونه اندیشیدن و در نتیجه عمل کردن آماده کند. کتاب صوتی این اثر با استفاده از صدای رکسانا مهر‌افزون به عنوان داستان‌خوان و تلفیق آن با موسیقی سپهر عباسی میسر شده است. تمرین‌های بربال آرامش به گونه‌ای تنظیم شده که کودک را در موقعیتی کاملا جدی به فعالیتی وا می‌دارد که بسیار شاد و خوشایند سن‌شان است. کودک می‌آموزد که برای داشتن روانی سالم و درست اندیشیدن نیاز به مقدماتی دارد. این مقدمات ساده و در عین حال عجیب، مانند شستن دست و صورت یا پوشیدن لباس راحت و ساکت کردن محیط پیرامون حین انجام تمرین به او اهمیت فعالیتی را که در حال انجامش است گوشزد می‌کند و بر دقت او می‌افزاید. از سوی دیگر این تمرینات به شیوه‌ای تنظیم شده است که کودکان را وادار به اجرایشان نمی‌کند و کودک می‌تواند به هر ترتیبی که اقتضای سن و یا میلش است، تمرینات را انجام دهد.

ادامه...

مشخصات کتاب صوتی بر بال آرامش

نظرات کاربران درباره کتاب صوتی بر بال آرامش

یک خواب راحت که قسمت هشتم این کتابه، برای موقع خواب پسرم خیلی خوب بوده. انرژی مثبت میده. ضمن اینکه میتونیم خودمونم با متن همراهی کنیم.
در ۳ سال پیش توسط نرگس جعفری ( | )
۱
در ۲ سال پیش توسط آصف روشی پور ( | )
خوب بود
در ۳ سال پیش توسط نرگس جعفری ( | )