دسته‌ بندی
Loading

چند لحظه ...
کتاب اسرار ربودن امام موسی صدر

کتاب اسرار ربودن امام موسی صدر

نسخه الکترونیک کتاب اسرار ربودن امام موسی صدر به همراه هزاران کتاب دیگر از طریق اپلیکیشن رایگان فیدیبو در دسترس است. همین حالا دانلود کنید

با کد تخفیف salam این کتاب را در اولین خریدتان با «۹۰٪ تخفیف» بخرید!

درباره کتاب اسرار ربودن امام موسی صدر

بیست و نه سال از ربودن امام می‌گذرد و خانواده و هموطنان ایشان هنوز چشم به راه بازگشت امام از لیبی هستند. از آن زمان تاکنون تمامی شواهد و قراین حاکی از آن است که ربودن امام و همراهانش در لیبی اتفاق افتاده و سران دولت لیبی و دقیقا شخص قذافی مسئول این حادثه هستند. اینها عینا نتایجی است که سازمان‌های امنیتی و قضایی ایتالیا و دستگاه امنیتی لبنان بدان دست یافته‌اند و پس از تحقیق و بررسی بسیار، بارها ادعای مقامات لیبیایی مبنی بر خروج امام و یارانش را از لیبی به مقصد ایتالیا تکذیب کرده‌اند. افسوس که سیاست‌پیشگانی که حقیقت را در مسلخ مصلحت ذبح می‌کنند، با جنایت ربودن امام موسی صدر چنین برخورد می‌کنند. مصالح مختلف که دیروز وجود داشتند، امروز نیز هستند و فردا نیز احتمالاً خواهند بود... آنچه باید بدان اشاره کرد این است که پیگیری مسئله ربودن امام تنها به خاطر امام صدر نیست؛ بلکه به همان میزان تلاش برای حفظ و ارتقای فرهنگ پایداری است. پایداری حق در برابر باطل.

ادامه...

مشخصات کتاب اسرار ربودن امام موسی صدر

بخشی از کتاب اسرار ربودن امام موسی صدر

شما به آخر نمونه کتاب رسیده‌اید، برای خواندن نسخه کامل، کتاب الکترونیک را خریداری نمایید و سپس با نصب اپلیکیشن فیدیبو آن را مطالعه کنید:

در حال بارگذاری...

نظرات کاربران درباره کتاب اسرار ربودن امام موسی صدر