از قیطریه تا اورنج کانتی
Loading

چند لحظه ...
کتاب تضاد منافع ایران و آمریکا در انرژی خلیج فارس

کتاب تضاد منافع ایران و آمریکا در انرژی خلیج فارس

نسخه الکترونیک کتاب تضاد منافع ایران و آمریکا در انرژی خلیج فارس به همراه هزاران کتاب دیگر از طریق اپلیکیشن رایگان فیدیبو در دسترس است. همین حالا دانلود کنید

با کد تخفیف salam این کتاب را در اولین خریدتان با «۹۰٪ تخفیف» بخرید!

درباره کتاب تضاد منافع ایران و آمریکا در انرژی خلیج فارس

بدون شک موضوع انرژی و به‌خصوص نفت و گاز، یکی از مهم‌ترین ارکان قدرت در نظام بین‌الملل کنونی محسوب می‌شود. منطقه‌ی خاورمیانه و به‌ویژه خلیج‌فارس به‌عنوان بزرگ‌ترین انبار نفت و گاز جهان، به لحاظ ژئوپلتیکی و ژئواکونومیکی از موقعیت ممتازی برخوردار است. واقع‌شدن ایرانِ اسلامی در این منطقه‌ی حساس باعث ایجاد و تقویت ظرفیت‌های تبدیل‌شدن به قدرت اول منطقه در طی چند سال اخیر و قدرت جهانی در درازمدت شده است و نیز وقوع انقلاب شکوهمند اسلامی به لحاظ فرهنگی و ایدئولوژیکی این توان را برای مقابله با قدرت‌های مداخله‌گر در منطقه، پررنگ‌تر کرده است. مرکز اسناد انقلاب اسلامی با امید به اینکه اثر حاضر بتواند سرآغازِ مناسبی برای تجزیه و تحلیل مباحث اقتصادی در حوزه‌ی انرژی در روابط خارجی ایرانِ پس از انقلاب اسلامی در محافل دانشگاهی و پژوهشی باشد، اقدام به انتشار این پژوهش نموده است.

ادامه...

مشخصات کتاب تضاد منافع ایران و آمریکا در انرژی خلیج فارس

بخشی از کتاب تضاد منافع ایران و آمریکا در انرژی خلیج فارس

شما به آخر نمونه کتاب رسیده‌اید، برای خواندن نسخه کامل، کتاب الکترونیک را خریداری نمایید و سپس با نصب اپلیکیشن فیدیبو آن را مطالعه کنید:

در حال بارگذاری...

نظرات کاربران درباره کتاب تضاد منافع ایران و آمریکا در انرژی خلیج فارس