Loading

چند لحظه ...
کتاب صوتی شاد بودن را انتخاب کنید کتاب صوتی

کتاب صوتی شاد بودن را انتخاب کنید

نسخه الکترونیک کتاب صوتی شاد بودن را انتخاب کنید به همراه هزاران کتاب دیگر از طریق اپلیکیشن رایگان فیدیبو در دسترس است. همین حالا دانلود کنید

نسخه نمونه کتاب صوتی شاد بودن را انتخاب کنید را رایگان بشنوید

با کد تخفیف salam این کتاب را در اولین خریدتان با «۹۰٪ تخفیف» بخرید!

نقد و بررسی کتاب صوتی شاد بودن را انتخاب کنید

در دنیایی که هزاران بهانه برای افسردگی و نگرانی در آن وجود دارد. دنیایی که افکار منفی و بازدارنده زندگی و موفقیت ما را تحت تاثیر قرار می‌دهد، تنها یک راه‌حل برای آرامش و کامیابی وجود دارد. باید برای رسیدن به حال خوب اراده و انگیزه خود را قوی کنیم و شاد بودن را انتخاب کنیم. ریما رادنر در کتاب صوتی شاد بودن را انتخاب کنید راهکارها و توصیه‌هایی برای داشتن ذهن و روحی شاد ارائه می‌کند. این کتاب برای همه‌ی آن‌هایی است که زندگی مدرن امروزی افکار آن‌ها را تغییر داده است. افرادی که نگرانی و احساسات منفی مدام به سراغشان می‌آید.

درباره کتاب صوتی شاد‌بودن را انتخاب کنید

کتاب صوتی شاد بودن را انتخاب کنید نوشته‌ی ریما رادنر، راهنمای کاملی است برای اینکه خوشبختی و زیبایی درونی خود را کشف کنید. این کتاب در ایران با ترجمه‌ی مهدی قراچه داغی در سال 1391 در 280 صفحه از سوی انتشارات ذهن آویز منتشر شده است. نسخه صوتی کتاب شاد بودن را انتخاب کنید نیز با خوانش دلارام شکوهی به مدت 5 ساعت و 39 دقیقه از سوی موسسه نوین کتاب گویا برای علاقه‌مندان به کتاب‌های صوتی منتشر شده است.

ریما رادنر درمانگری باهوش است که در این کتاب به مخاطبان خود توضیح می‌دهد که چطور بر احساس ناخشنودی و افسردگی غلبه کنند. چرا که ذات انسان گهگاه دچار این احساس می‌شود. نویسنده در 18 فصل راهکارهایی ارائه می‌کند که افراد بتوانند زیبایی درونی خود را کشف کنند و عشق واقعی را در زندگی خود پیدا کنند.

ریما رادنر در این کتاب راه و روش‌هایی را ارائه می‌کند که مخاطبان بتوانند افکار وسواسی را از خود دور کنند. به گذشته‌ها فکر نکنند و بتوانند از افسردگی بیرون بیایند. نویسنده در بخش‌های میانی کتاب فرمول‌هایی جادویی برای رسیدن به نشاط و نادیده گرفتن منفی‌ها و در عین حال تمرکز بر نکات مثبت را ارائه کرده است.

چرا باید کتاب صوتی شاد بودن را انتخاب کنید را گوش دهیم

بیشتر افراد در زندگی خود احساس می‌کنند خوشبختی تنها وابسته به عواملی است که از بیرون باشد. عواملی خارجی مثل همسر خوب، کار خوب، خانه‌ی بزرگ و ...

کتاب صوتی شاد بودن را انتخاب کنید مناسب افرادی است که تنها شادی و خوشبختی را وابسته به شرایط می‌دانند. این افراد نیاز به یک کتاب و راهنما دارند تا به آن‌ها بگوید احساس خوشبختی را چطور می‌توان در درون خود ساخت. کتاب صوتی شاد بودن را انتخاب کنید به مخاطب مسئله‌ی تفکر مثبت و تقویت احساس خوشبختی عمیق را می‌آموزد.

مروری بر فصل‌های کتاب صوتی شاد بودن را انتخاب کنید

فصل ۱: چرا خوشحال نیستم؟

فصل ۲: شادی و خوشبختی انتخاب‌کردنی است

فصل ۳: رسیدن به آرامش درون

فصل ۴: رها کنید

فصل ۵: خودتان را آزاد کنید

فصل ۶: بخشودن

فصل ۷: از افسردگی بیرون بیایید

فصل ۸: فرمول‌های جادویی برای رسیدن به نشاط

فصل ۹: برنده، برنده، برنده!

فصل ۱۰: پذیرفتن

فصل ۱۱: قربانی نباشید

فصل ۱۲: زندگی‌تان را با دیگران مقایسه نکنید

فصل ۱۳: اطرافیان خود را به درستی انتخاب کنید

فصل ۱۴: نگرانی را نپذیرید

فصل ۱۵: اصالت داشته باشید

فصل ۱۶: نگرش خود را تغییر دهید

فصل ۱۷: بخت و اقبال بلند خود را خلق کنید

فصل ۱۸: قوانین شادمانی و خوشبختی

در بخشی از کتاب صوتی شاد بودن را انتخاب کنید می‌خوانیم

۵۰ درصد پای ژنهای شما در میان است بزرگ‌ترین مانع خوشبختی و داشتن شادمانی احتمالا ژن‌های شماست. پژوهشگران به این نتیجه رسیده‌اند که ۵۰ درصد امکان خشنودی یا نارضایی در ژن‌های ماست. بدون توجه به اینکه از چه شانس و بخت بلندی برخوردار باشید - داشتن خانه بزرگ، انگشتری الماس، یا گرفتن ترفیع درجه و اضافه حقوق قابل ملاحظه، به تدریج اثرات این دارندگی‌ها از بین می‌رود و شما در شرایط احساس شادمانی که به ارث برده‌اید قرار می‌گیرید.

در اسکاتلند پژوهشگرانی که با اشخاص افسرده مزمن کار می‌کردند، متوجه شدند که همه آن‌ها به نوعی در طرز کار انتقال‌دهنده‌های عصبی سروتونین وجوه مشترک دارند. این کشف مشخص می‌کند که چرا افسردگی در خانواده‌ها میان والدین و فرزندان دست به دست می‌شود.

دکتر ریچارد دیویدسون، یکی از روانشناسان دانشگاه ویسکانسین درصدد برآمد به کمک دستگاهی مشخص کند که اشخاص در مغز خود تا چه اندازه گلوکز می‌سوزانند. هرچه فعالیت در بخش قدامی مغز چپ بیشتر باشد، شادمانی در اشخاص بیشتر می‌شود. او در ضمن با استفاده از دستگاه مغزنگاشت توانست مشخص کند که چه بخشی از مغز الکتریسیته بیشتری تولید می‌کند. او به این نتیجه رسید که بعضی از اشخاص بیشتر از اشخاص دیگر شادی را احساس می‌کنند. او در بررسی‌های خود نتیجه گرفت: «شما با آن (شادمانی) متولد می‌شوید.»

در دانشگاه مریلند، بچه‌های دو روزه مورد آزمایش قرار گرفتند. معلوم شد کودکانی که بیشتر تبسم می‌کنند، بخش چپ مغز پیشانی‌شان فعال‌تر است. این شرایط وقتی بچه‌ها بزرگ‌تر هم می‌شوند تفاوتی نمی‌کرد.

پژوهشگر دیگری به نام آریانا شاهانفر هم به این نتیجه رسید که اشخاص مختلف هر کدام بطور ژنتیکی احساسات و عواطف خاصی را به نمایش می‌گذارند.

دکتر توماس بوشار، روانشناس دانشگاه مینه سوتا با پژوهش‌های خود به این نتیجه رسید که دوقلوهای تک تخمکی، چه با هم بزرگ شوند چه جدا از هم روحیات مشابهی را به نمایش می‌گذارند. او می‌نویسد: «اگر قرار بود که تنها محیط شخصیت ما را شکل دهد، دوقلوهای تک‌تخمکی که در دو مکان متفاوت بزرگ می‌شوند باید روحیه متفاوتی را به نمایش بگذارند؛ اما آن‌ها در جمیع جهات با یکدیگر روحیات مشابه دارند. با این حساب می‌توانیم بگوییم که ۵۰ درصد عوامل ژنتیکی در روحیات اشخاص نقش دارند.»

مشخصات کتاب صوتی شاد بودن را انتخاب کنید

نظرات کاربران درباره کتاب صوتی شاد بودن را انتخاب کنید

کتابای صوتی مخصوصا تو این زمینه های موفقیتی و خودیاری خوبیش اینه ک همیشه میشه گوشش داد من وقتی اتاق تمیز میکنم ورزش میکنم یا دارم برنامه ریزی میکنم یا هرکار دیگه ای راحت میتونم گوش بدم و از همون زمانا استفاده ی خوب کنم و خیلی چیزا یاد بگیرم :) واقعا ممنونم ازت فیدیبو 💛
در ۴ سال پیش توسط Nastaran Zolfaghari ( | )
این کتاب رو بسیار توصیه میکنم.اگه واقعا بدنبال تغییرات مثبت و شناخت بهتر از اطرافیانتون و خودتون هستید حتما بخونید.ممنون فیدیبو
در ۴ سال پیش توسط moz...zan ( | )
ای کاش گوینده اینقدر عجولانه کتاب را نمیخواند!
در ۴ سال پیش توسط امیرحسین ( | )
با درود بر دوستان دست اندر کار قسمت هایی از کتاب را شنیدم. ..متاسفانه گوینده بسیار تند میخواند و هیجان زیادی به گفته ها میدهد آروم تر بهتره مسابقه که نیست
در ۴ سال پیش توسط محبوبه برجی ( | )
صدای راوی خیلی گیرا و خوبه ، اما کتابایی که ایشون روایت کردن خیلی هول هولکی و با سرعت زیاد میخونن و جلو میروند.
در ۴ سال پیش توسط محسن کاظمی ( | )
  • ۱
  • ۲
  • ۳
  • ۴
  • ۵
  • ..
  • ۱۳
  • ۱۴
  • بعدی ›
  • آخرین ››