دسته‌ بندی
Loading

چند لحظه ...
با کد تخفیف hifidibo این کتاب را در اولین خریدتان با «۵۰٪ تخفیف» بخرید!
کتاب دگرگونی و تحول روح

کتاب دگرگونی و تحول روح

نسخه الکترونیک کتاب دگرگونی و تحول روح به همراه هزاران کتاب دیگر از طریق اپلیکیشن رایگان فیدیبو در دسترس است. همین حالا دانلود کنید!

معرفی کامل کتاب دگرگونی و تحول روح را رایگان بشنوید

نقد و بررسی کتاب دگرگونی و تحول روح

«دگرگونی و تحول روح» گنجینه‌ی کم‌یابی از حکمت، نمادها و داستان‌های فرهنگ‌ها و مذاهب مختلف است. بخش زیادی از این آموزه‌ها، بازتابی از افکار و مکاتب شرقی و به طور خاص، هندی هستند. آموزش‌های این کتاب جهانی هستند و هیچ مکتب فردی و شخصی در آن دیده نمی‌شود. پس به «باربارا دی آنجلیس» اعتماد کنید، پای حرف‌هایش بنشینید و مراحل رشد و بالندگی را قدم به قدم با او طی کنید.

خلاصه فصل‌های کتاب دگرگونی و تحول روح

بخش یک «دروازه‌های بیداری حقیقی». در این بخش با پرسش‌های اساسی درباره‌ی انسان، زندگی و جهان هستی آشنا می‌شویم. اینجاست که سفر بیداری شما به دنیایی از ناشناخته‌ها آغاز می‌شود.
بخش دو «فناوری دگرگونی و تحول». در این بخش می‌بینید که قوانین فیزیک فقط منحصر به ساختار زمین و کیهان نمی‌شود. در اینجا با فیزیک معنوی آشنا می‌شوید و می‌فهمید که هر چیزی در جهان یک انرژی ارتعاشی است. انواع نبردهای درونی را می‌شناسید و راه مقابله با آن‌ها را هم یاد می‌گیرید.
بخش سه «دگرگونی‌ها و تحول روح برای معنویت عملی». در این فصل می‌آموزید که چطور خرد و شکوه خود را بارور کنید. همچنین با شفای انبساط آشنا می‌شوید و یاد می‌گیرید که چطور از این پدیده برای رشد و دگرگونی روح خود استفاده کنید. تمرینات متفاوتی برای دگرگونی روح در این فصل آمده است.
بخش چهار «با دگرگونی‌ها و تحول روح خود زندگی کنید». در بخش پایانی به جایی می‌رسید که می‌توانید دستاوردهای روح خود را تشخیص دهید و به آن‌ها افتخار کنید. به معجزه‌ی عشق ایمان پیدا می‌کنید و تاثیر آن را در زندگی خود می‌بینید. در اینجا یاد می‌گیرید که چطور برای نعمت‌های دیدنی و نادیدنی که در زندگی دارید، سپاسگزار باشید.

درباره کتاب دگرگونی و تحول روح

این کتاب جادویی است. نمی‌توانید فقط آن را بخوانید. باید برای دریافت انرژی هم آماده باشید. کلمات این کتاب از سطح عقل و علم فراتر می‌رود و از درون آگاهی گسترده و عمیق نویسنده سرچشمه می‌گیرد. تک تک کلمات این کتاب روح دارند. چون نویسنده به آن‌ها روح داده و آن‌ها را فعال کرده است. دی انجلیس از شما می‌خواهد که هنگام خواندن این کتاب تصور کنید چشمانتان فقط به لحاظ فیزیکی به کلمات نگاه نمی‌کنند. باید با نگاهتان انرژی کلمات را هم جذب کنید. انگار جریان‌های نور و انرژی از هر کلمه بیرون می‌ریزد و به چشمانتان وارد می‌شود. درواقع هدف دی انجلیس از نوشتن این کتاب این است که این تغییرات نه فقط خوب به نظر برسند، که خوب هم احساس شوند. باید اجازه دهید این تغییرات در شما تاثیری بگذارد و ماموریتی که در تحول شما دارد را به انجام برساند.

در این کتاب یاد می‌گیرید که دگرگونی‌های روح شامل دو دسته است: آگاهی دهنده و نوسانی یا ارتعاشی. محتوای آگاهی دهنده‌ای که در این کتاب آمده یرای ضربه زدن و تلنگر به ذهن خواننده طراحی شده است. اندیشه‌ها، مفاهیم و توضیحاتی که راه‌های جدیدی در این کتاب آمده که برای فهمیدن خود و جهان لازم است. محتوای نوسان، لرزشی یا ارتعاشی چیزی است که از طریق ذهن و مغز شما درک نمی‌شود. این ارتعاشات را باید با قلب و آگاهی درونی خود دریافت کنید. اینجاست که انرژی‌های اطراف برایتان واقعی، ژرف و معنادار می‌شوند. محتوای ارتعاشی این کتاب برای این است که به شما کمک کند از درون تغییری واقعی را تجربه کنید.

از حرف‌های پیچیده‌ی روانشناسان و مربیان خودپروری در این کتاب خبری نیست. دی آنجلیس خیلی راحت و خودمانی حرف می‌زند. او حتی مفاهیم سنگین و عمیق را هم با ساده‌ترین کلمات طوری توضیح می‌دهد که فهمیدنش برای هیچ کس کار سخت و دشواری نیست. نویسنده خیلی اصراری ندارد مسائل را از  دید علمی و تخصصی نگاه کند. او مانند یک دوست و خواهر دلسوز آمده تا حرفش را بزند و برود. یکی دو خط برای تعریف یک روش یا راهکار کافی است، پس از آن با داستان‌های واقعی و خاطراتی سروکار داریم که درک منظور نویسنده را خیلی آسان‌تر می‌کند. هنر دی آنجلیس در این است که در این کتاب فقط به بیان حقایق خشک علمی اکتفا نکرده است. در تمام مدت رد پای معنویت هم دیده می‌شود. حتی گاهی عبارت‌های دعایی شفابخش را هم با تاکید تکرار کرده است.

باربارا دی انجلیس مربی بزرگی است که رسالتش فقط نوشتن کتاب و شهرت نیست. او اینجاست تا مانند یک دوست و همراه صمیمی، هر چیزی را که در زندگی یاد گرفته، به تمام انسان‌های دنیا نشان دهد، تا همه بتوانند آرامش و سعادت بیشتری داشته باشند. دی انجلیس اینجاست تا دنیا را به جای بهتری برای زندگی تبدیل کند. او می‌خواهد مثل یک آموزگار واقعی جام طلایی حکمت و ادراکی را که خودش به دست آورده به شاگردانش دهد.

درباره باربارا دی آنجلیس  

دی آنجلیس در سال 1951 در آمریکا به دنیا آمده است. او روان‌شناس، مشاور روابط، سخنران و نویسنده‌ی متخصص در زمینه‌ی خودپروری و رشد شخصی است. آثار آنجلیس همیشه از پرفروش‌ترین کتاب‌های دنیای روان‌شناسی هستند. او در سال 1994 با نوشتن اولین کتاب خود به نام «چگونه می‌توان عشق ورزید» دنیا را شگفت‌زده کرد. تا جایی که توانست به عنوان بهترین کتاب سال، برنده‌ی جایزه‌ی اینفومرشیال شود. «رازهایی درباره‌ی مردان که هر زنی باید بداند»، «رازهایی درباره‌ی زنان که هر مردی باید بداند» و «آیا تو آن گمشده‌ام هستی» از معروف‌ترین آثار این نویسنده هستند.

در بخشی از کتاب دگرگونی و تحول روح می‌خوانیم

تصور کنید به موزه‌ای آمده‌اید تا مجسمه‌ای مشهور و قدیمی را در اندازه‌ای بسیار بزرگ ببینید. شما می‌خواهید آن مجسمه را به طور کامل بشناسید و زیبایی‌اش را درک کنید. آیا نقطه‌ای از مجسمه را برمی‌گزینید و همان جا می‌ایستید و تنها از همان زاویه به مجسمه نگاه می‌کنید، بدون آن که از جهتی دیگر یا از پشت به آن نگاهی بیندازید؟ بدون تردید پاسخ منفی است.
با این حال، بعضی از آدم‌ها تمایل دارند درست به همین روش به خود و زندگی خویش نگاه کنند، از همان دیدگاهی که زمانی طولانی بر آن می‌ایستند ـ درست مانند خیره شدن به نقطه‌ای از آن مجسمه، یا ایستادن همیشگی در نقطه‌ای، هر وقت که می‌خواهند از منظره، افق شهر یا چشم‌اندازی زیبا لذت ببرند. ما گمان می‌کنیم هرچه را برای دیدن وجود دارد از همان نقطه می‌بینیم، و درک خود را از واقعیت بر آن فرض می‌گذاریم، ولی در حقیقت، ما مجسمه یا چشم‌انداز یا خود را تنها از زاویه‌ای همیشگی می‌بینیم. من این را «تماشای دنیا از دیدگاه خود» می‌نامم.

مشخصات کتاب دگرگونی و تحول روح

 • ناشر انتشارات البرز
 • قیمت نسخه چاپی قیمت نسخه چاپی ۲۲,۰۰۰ تومان
 • تاریخ نشر ۱۳۹۵/۰۱/۱۵
 • زبان فارسی
 • حجم فایل 2.52 مگابایت
 • تعداد صفحات ۴۰۰ صفحه
 • شابک

نظرات کاربران درباره کتاب دگرگونی و تحول روح

من حدود صد و خورده‌ای صفحه از کتاب رو خوندم و واقعا الان به جایی رسیدم که کتاب شکه‌ام کرده. واقعا کتاب ارزشمندیه. دید نو و ارزشمندی به آدم میده.
در ۵ سال پیش توسط نیما ( | )
فقط خودتون رو در جریان متنش "رها" کنید تا ببینید که با چه حقایق فوق جالبی از خودتون مواجه نمی شوید. همان کتابی بود که دنبالش بودم.
در ۶ سال پیش توسط por...ern ( | )
#از متن کتاب: مازندگی میکنیم تاروحمان رشد کند.پیشرفت روحتان هدف موجودیت شماست .خداوند میخواهد کسانی شبیه خود بسازد ... ................................ چندروزی حال خوب نبود و توی دوراهی بودم ..بعد این کتاب وارد مسیر زندگیم شد و خیلی ارومم کرد ...قشنگ ترین لحظه های زندگیم وقتی بود ک فهمیدم موقع هایی ک خدارو صدا میزدم صدامو میشنیده ...این کتاب ارومم کرد و راهمو روشن کرد ...ممنون .. و ممنون از فیدیبو بخاطر طرح هدیش ..من این کتابو هدیه دادم و از این کار لذت بردم ..
در ۳ سال پیش توسط naf...ani ( | )
من که وقتی خوندمش حس کردم نوسینده واقعا داره مستقیم باخودم حرف میزنه خیلی عالیه میخوام دوباره بخونمش
در ۳ سال پیش توسط سپیده مه رخ ( | )
این کتاب یک شاهکاره‌‌..خوندش دقیقا یک راه روشن توی زندگی رو بهت نشون میده.این کتاب کمک کرد من خود واقعیم رو بهتر بشناسم..حتما بخوندیش..اگر وقعا تصمیم دارید تغییر کنید.
در ۵ سال پیش توسط aza...i61 ( | )
 • ۱
 • ۲
 • ۳
 • ۴
 • ۵
 • ..
 • ۱۴
 • ۱۵
 • بعدی ›
 • آخرین ››