دسته‌ بندی
Loading

چند لحظه ...
کتاب فرآیند جهانی شدن و ارزشهای فرهنگی

کتاب فرآیند جهانی شدن و ارزشهای فرهنگی
ضرورت حاکمیت ارزشها و اندیشه‌های جهان شمول

نسخه الکترونیک کتاب فرآیند جهانی شدن و ارزشهای فرهنگی به همراه هزاران کتاب دیگر از طریق اپلیکیشن رایگان فیدیبو در دسترس است. همین حالا دانلود کنید

با کد تخفیف salam این کتاب را در اولین خریدتان با «۹۰٪ تخفیف» بخرید!

درباره کتاب فرآیند جهانی شدن و ارزشهای فرهنگی

پدیده جهانی شدن در دهه اخیر با مبانی نظری متفاوت و زوایای فکری گوناگون مورد توجه بسیاری از صاحب‌نظران و دولت‌مردان بوده و در گستره جوامع مختلف حجم قابل توجهی از مباحث عمومی و تولیدات فکری را به خود اختصاص داده است. در واقع جهانی شدن یک فرایند رو به گسترشی است که همه عرصه‌های اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی را در بر گرفته و تمامی کشورهای جهان را به گونه‌ای مستقیم و غیر مستقیم درگیر نموده است. به سخن دیگر جهانی شدن فرایندی از تحولات سریع و پرشتاب در عصر حاضر است که بتدریج مرزهای سیاسی و اقتصادی را کم‌رنگ می‌نماید و بر گستره ارتباطات الکترونیکی می‌افزاید و تعاملات نوین اجتماعی ـ فرهنگی را بیشتر می‌کند. چرا که مفهوم جهانی شدن یک پدیده چند بعدی است و بدون تردید آثار قهری آن قابل تسرّی به همه فعالیتهای اقتصادی، فن‌آوری، سیاسی، حقوقی، اجتماعی، و بالأَخص فرهنگی جوامع بشری خواهد بود. بسیاری از صاحب‌نظران جهانی در مباحث خود به تعامل دو سویه ابعاد اقتصادی و سیاسی ـ فرهنگی پدیده جهانی شدن توجه خاصی داشته و پرداختن به مسایل فرهنگی را در فرایند جهانی شدن امری کاملاً ضروری و اجتناب‌ناپذیر می‌دانند. لذا باید مسئله جهانی شدن از سه بعد اقتصادی، سیاسی و فرهنگی مورد توجه قرار گیرد.

ادامه...

مشخصات کتاب فرآیند جهانی شدن و ارزشهای فرهنگی

بخشی از کتاب فرآیند جهانی شدن و ارزشهای فرهنگی

شما به آخر نمونه کتاب رسیده‌اید، برای خواندن نسخه کامل، کتاب الکترونیک را خریداری نمایید و سپس با نصب اپلیکیشن فیدیبو آن را مطالعه کنید:

در حال بارگذاری...

نظرات کاربران درباره کتاب فرآیند جهانی شدن و ارزشهای فرهنگی

چرا نمیشه فایل پی دی اف کتاب خرید شده رو داشت ؟ دلیل لطفا
در ۳ سال پیش توسط عبدالحسین شفقی ( | )
خیلی بده وقتی کتابی رو که خریدی نشه فایل پی دی اف ش رو داشته باشی
در ۳ سال پیش توسط عبدالحسین شفقی ( | )