دسته‌ بندی
Loading

چند لحظه ...
کتاب صوتی تعالیم آبراهام کتاب صوتی

کتاب صوتی تعالیم آبراهام
بخواهید، به شما داده خواهد شد

نسخه الکترونیک کتاب صوتی تعالیم آبراهام به همراه هزاران کتاب دیگر از طریق اپلیکیشن رایگان فیدیبو در دسترس است. همین حالا دانلود کنید

نسخه نمونه کتاب صوتی تعالیم آبراهام را رایگان بشنوید

با کد تخفیف salam این کتاب را در اولین خریدتان با «۹۰٪ تخفیف» بخرید!

نقد و بررسی کتاب صوتی تعالیم آبراهام

غول چراغ جادو وجود ندارد. اما ما در دنیایی جادویی و سحرآمیز زندگی می‌کنیم. جایی که گاهی همه چیز شبیه به یک معجزه می‌شود، بدون این که دلیل و ریشه‌ی آن را بدانیم. اینجاست که باید با همان جادوی پنهان آشنا شوید: قدرت جذب. فرقی نمی‌کند به این جادو اعتقاد داشته باشید یا نه، هر موفقیتی که در زندگی به دست می‌آورید به خاطر تاثیر همین قدرت جذب است. پس بهتر است به آن اعتماد کنید و با شناخت عمیق‌تر این پدیده، بگذارید زندگی‌تان حال و هوای تازه‌ای پیدا کند. در تعالیم آبراهام همه چیز درونی و معنوی است، جایی است که باید برای یک بار هم که شده، تمام باید و نبایدها را کنار بگذارید و قانون‌شکنی کنید. دنیا را به هم بریزید، قوانین را زیر پا بگذارید، رویاهایتان را زندگی کنید و فرمانروای دنیایی شوید که حالا خودتان خوب می‌دانید چطور باید خلق‌اش کنید. آبراهام شما را ثروتمند و بی‌نیاز می‌کند، روح تازه‌ای به زندگی‌تان می‌دهد و همه چیز را زیر و رو می‌کند. کتاب صوتی تعالیم آبراهام با عنوان فرعی «بخواهید، به شما داده می‌شود» با ترجمه‌ی «پروین ادیب» در سال 97 در انتشارات کتاب پارسه منتشر شده و نشر ماه‌ آوا نسخه‌ی صوتی آن را با صدای «میلاد تمدن» منتشر کرده است.

درباره کتاب صوتی تعالیم آبراهام

بهتر است فکر و خیال را همین حالا کنار بگذارید و دست به کار شوید. کم‌ترین کاری که می‌توانید انجام دهید این است که فکرهایی را که پریشان و معلق در ذهن‌تان معلق مانده‌اند، مرتب کنید و از آن‌ها در مسیر درستی استفاده کنید. استر و جری هیکس این کتاب را نوشته‌اند تا بتوانید با شناخت منبع انرژی درونی و قدرت افکار خود، انسان واقعی و آسمانی درون‌تان را بشناسید، به رشد فکری و شخصیتی عمیق برسید، با استاد درونی خود را ملاقات کنید و خود مقدستان را پیدا کنید. در این کتاب می‌آموزید که تنها کسی که می‌تواند ما را از نیروهای شر و اهریمنی درون و بیرونمان نجات دهد و ما را به خواسته‌های‌مان برساند، خودمان هستیم. این سیر و سلوک درونی بهای سنگینی دارد، اما با اراده و پشتکار، هر چیزی ممکن می‌شود.

این کتاب فراخوانی جهانی است برای تمام انسان‌های دنیا تا به آن‌ها یادآوری کند که چه قدرت عظیمی درون خود دارند. با شنیدن این کتاب می‌فهمید که همه چیز درون شماست. شادی، اندوه، موفقیت، شکست، همه چیزهایی هستند که خودتان آن‌ها را خلق می‌کنید. حرف‌های ساده و صمیمی نویسندگان این کتاب از دل برمی‌آید و شاید به همین دلیل باشد که خیلی راحت هم به دل می‌نشیند.

نویسندگان سعی کرد‌اند تا جایی که ممکن است از زبانی ساده و روان برای رساندن پیام‌شان استفاده کنند. آن‌ها مطالب کتاب را طوری نوشته‌اند که وقتی پشت سر هم قرار می‌گیرند، مثل یک نقشه‌ی راه همه چیز را به شما نشان می‌دهد. راهکارهای زیادی در این کتاب وجود دارد. این که بخواهید از میان چند راهکار یکی را انتخاب کنید، ممکن است تمام تلاش‌هایتان را هدر دهد. تمام راهکارها را امتحان کنید تا ببینید کدام یک بیشتر با شخصیت و سبک زندگی‌تان سازگاری دارد. اگر از همه‌ی این امکانات استفاده کنید، امکان این که بتوانید خوابی آرام و باکیفیت داشته باشید، خیلی بیشتر می‌شود.

توصیه‌های کتاب برای شروع تغییر در زندگی طراحی شده‌اند. پس نمی‌توانید مطالب را صرفا بشنوید و آن‌ها را در ذهنتان آرشیو کنید. بهترین روش این است که فصل‌های کتاب را آرام و باحوصله بخوانید و تمرین‌ها و راهکارهای آن را از همان لحظه در زندگی اجرا کنید. پس از مدتی می‌بینید که شخصیت، افکار و کیفیت زندگی خودتان و اطرافیانتان چقدر تغییر کرده است. ممکن است خیلی از مطالب این کتاب، ابتدا برایتان ناآشنا و بیگانه باشد، اما هرچقدر این راهکارها را بیشتر تمرین کنید، برایتان طبیعی‌تر می‌شود. تکرار این راهکارها تبدیل به عادت می‌شود و می‌تواند تاثیر زیادی در زندگی شخصی و حرفه‌ای داشته باشد. لازم است یک دفترچه‌ی کوچک یادداشت و مداد برای این کتاب داشته باشید، تا بتوانید نکات کوچک و کاربردی آن را بنویسید و همیشه آن‌ها را مرور کنید.

استرها در این کتاب چندان قلم‌فرسایی نکرده است. آن‌ها یک‌راست سر اصل مطلب رفته و بدون حاشیه پیام اصلی خود را بیان کرده است. در این کتاب از نظریه‌های تکراری و حرف‌های کلیشه‌ی روان‌شناسان و مربیان خودپروری هم خبری نیست. در تعالیم آبراهام با یک کتاب شسته‌رفته سروکار دارید که در آن هیچ مطلب اضافه و بیهوده‌ای وجود ندارد. نکته اینجاست که نباید فریب ظاهر روان و خوش‌خوان این کتاب را بخورید. باید آن را آرام و با تمرکز بشنوید و بعد سعی کنید راهکارها و تمرینات آن را در زندگی خود پیاده کنید. تعالیم آبراهام مثل یک دفترچه‌ی راهنماست که به شما یاد می‌دهد چطور با تمرکز روی هر چیزی که می‌خواهید، می‌توانید آن را به دست آورید. به این ترتیب با خواندن این کتاب و درک مطالب آن می‌بینید که هیچ هدفی وجود ندارد که نتوانید به آن برسید.

مطالب این کتاب شاید به نظر خیلی از مخاطبان آشنا یا حتی کلیشه باشد. اما هنگام شنیدن آن‎‌ها باید از خودتان بپرسید اگر قبلا این حرف‌ها را شنیده‌اید، چقدر از آن‌ها در زندگی استفاده کرده‌اید. تکرار برخی مطالب در دنیای خودپروری و روان‌شناسی به معنای گرته‌برداری از روی آموزه‌های سایر نویسندگان نیست. بلکه نشان می‌دهد این‌ها اصولی هستند که افراد مختلف به اهمیت آن‌ها پی برده‌اند و آن‌ها را در زندگی خود پیاده کرده‌اند.

این کتاب سن‌وسال و جنسیت نمی‌شناسد. استرها توانسته‌اند به سادگی با کلام گرم و صادقانه‌ی خود، مرزهای جغرافیایی را بشکنند و کتابی برای انسان بنویسد؛ انسانی که به دنبال رشد و تعالی فکری و جسمی است و در پی آن است که دنیا را به جای بهتری برای زندگی تبدیل کند.

در بخشی از کتاب صوتی تعالیم آبراهام می‌شنویم

آبراهام مجموعه‌ای از موجودات غیرمادی‌اند که به طور طبیعی و با نیت قدرتمند شدن گرد هم آورده‌ایم، تا به شما، یعنی امتداد مادی خود یادآوری کنیم که قوانین کائنات همه چیز را اداره می‌کنند. قصد ما این است که به شما کمک کنیم به یاد بیاوریم شما ادامه‌ی آن سرچشمه‌ی انرژی هستید. موجودی مقدس و دوست داشتنی که برای خلاقیت، توام با لذت در زمان و مکان و واقعیت مادی پدیدار شده‌اید.

باور در حقیقت نوعی ارتعاش کارآزموده است. به عبارت دیگر، وقتی مدتی طولانی فکری را در خود می‌پرورانید، هر وقت به مقوله‌ی آن فکر نزدیک می‌شوید، قانون جاذبه آن باور را به عنوان نقطه‌ی جاذبه‌ی شما می‌پذیرد و شما را با چیزهایی مواجه می‌سازد که هم‌سو با آن ارتعاشات هستند. به این ترتیب وقتی تجربیات زندگی‌تان با افکاری که مدت‌ها آن‌ها را سبک و سنگین کرده‌اید، هماهنگ‌اند، نتیجه می‌گیرید که بله، این واقعیت دارد. در حالی که ممکن است شما آن را به درستی واقعیت بنامید، ولی ما ترجیح می‌دهیم که آن را جاذبه یا خلقت بخوانیم. هر چیزی که توجه خود را به آن معطوف دارید، برای شما بدل به واقعیت می‌شود. قانون جاذبه می‌گوید بایست چنین شود. زندگی شما و همچنین سایرین، بازتابی از چیرگی افکار شماست. در این مورد هیچ استثنایی وجود ندارد.

بعضی اوقات دوستان مادی ما می‌گویند «گیر کرده‌ام. مدت‌هاست وضعم همین است. نمی‌توانم خود را از این وضع خلاص کنم. گیر افتاده‌ام». ما همواره تاکید می‌کنیم که ممکن نیست ساکن و بی‌حرکت بمانید. منبع انرژی، همین طور خود انرژی همواره در حرکت‌اند. همه چیز تغییر می‌کند. اما علت این که فکر می‌کنید گرفتار شده‌اید این است که در شرایطی که شما به افکار همیشگی‌تان فکر می‌کنید، شرایط تغییر می‌کنند. اما آن‌ها به شکلی مکرر در همان جهت فکری شما تغییر می‌کنند.

مشخصات کتاب صوتی تعالیم آبراهام

 • ناشر ماه آوا
 • تاریخ نشر ۱۳۹۷/۱۱/۱۵
 • زبان فارسی
 • حجم فایل 577.23 مگابایت

نظرات کاربران درباره کتاب صوتی تعالیم آبراهام

سلام برای من که تمام کتاب های استر را خوانده ام و از همین کتاب دو نسخه ی صوتی دیگه هم دارم ،باز هم برایم جذابیت و تازگی دارد.. صدای گوینده گیرا و داری تاکیدی ویژه است که عامدانه ایجاد کرده است و بسیار موجه و عالیست برای فهم این مفاهیم و درک آنها موسیقی ها متناسب و زیباست کتاب در مورد سفری شیرین و جذاب از مسیر احساسات خوب و بد (تضادها)به طرف تکاملی لذت بخش است .کتابی در مورد آشتی و باز شناختن آن عزیز گمشده ...کتابی راهنما و بسیار قوی برای رسیدن به روءیاها
در ۲ سال پیش توسط sa ala ( | )
#کتاب_بعدی_من دوست دارم نعمتهای زیبای خدارو جذب کنم دوست دارم زیبا زندگی کنم دوست دارم به آرزدهام برسم
در ۲ سال پیش توسط parisa ( | )
بهترین کتاب این دو نویسنده محبوب من، کتاب *گرداب جذب* یا با یک ترجمه دیگه مجموعه قوانین جذبه. این زن و شوهر یک بحث جدید در مبحث جذب باز کردن و اون اینه که نمیشه از حال ناامیدی فردا صبح بشی نهایت سرور!!! بحث فرکانس روهم ارائه میکنن. عین کتاب شفای زندگی لوییز هی پیشگام مثبت اندیشی و قانون جذب، این زن و شوهر شاگردان لوییز هی هم بودن و کتابهاشون در موسسه هی هاوس چاپ میشه
در ۲ سال پیش توسط kim...ety ( | )
صدای گوینده خوبه ولی به نظر من یکنواخت اجرا کرده که باعث میشه مرتبا تمرکز روی کتاب از دست بره ولی کتاب بسیار پر باره و باید بارها گوش داده بشه
در ۲ سال پیش توسط صدیقه ( | )
.واقعن کتاب عالی است....
در ۲ سال پیش توسط nari bakh ( | )
 • ۱
 • ۲
 • ۳
 • ۴
 • ۵
 • ..
 • ۸
 • ۹
 • بعدی ›
 • آخرین ››