دسته‌ بندی


برای پشتیبانی تمام روزها (ساعت ۹ الی ۱۷) و برای امور ناشرین روزهای کاری (۹ الی ۱۸) همراه شما هستیم شماره: ۹۱۰۲۰۰۱۰-۰۲۱  

اشکال در استفاده از نرم افزار یا پرداخت

لطفا در صورت وجود هرگونه سوال یا ابهامی ، ابتدا قسمت پرسش های متداول را مطالعه کنید، اگر پاسخ مشکل خود را نیافتید، فرم را تکمیل و ارسال کنید.

پرداخت را انجام داده و تاییدیه پرداخت از سایت فیدیبو دریافت کرده‌ام ولی کتاب را در کتابخانه مشاهده نمی‌کنم ؟ برای مشاهده تمامی کتاب‌های موجود در حساب کاربری‌ام باید به کدام بخش مراجعه کنم ؟ اگر به هر دلیلی دستگاه تلفن همراه یا تبلت و لپ تاپ من ریست و اطلاعات آن پاک شود آیا کتاب‌های من نیز پاک می‌شوند ؟ اگر قبلا روی نسخه اندروید و iOS فیدیبو با حساب کاربری گوگل لاگین کرده باشم چطور می‌توانم روی نرم‌افزار ویندوز وارد حساب کاربری‌ام شوم ؟ آیا کتاب‌های صوتی فیدیبو در نسخه ویندوز قابل پخش هستند؟ مبلغ قیمت کتاب از حساب بانکی‌ام کسر شده است ولی به سایت فیدیبو انتقال داده نشده‌ام و رسید خرید از طرف فیدیبو برای من ایمیل نشده‌است. آیا قادر به دریافت کتاب هستم ؟ کتاب را دانلود و باز کردم اما متن برای من به درستی نمایش داده نمی‌شود. کتاب را دریافت کرده‌ام اما کتاب باز نمی‌شود. چگونه دستگاه های متصل به حساب کاربری خود را حذف کنید ؟
آیا می‌توانم کتاب‌های خودم (کتاب‌های غیر فیدیبویی) را روی فیدیبوک بخوانم؟ آیا کتاب‌های کیندل روی فیدیبوک قابل خواندن است؟ بازتاب نور روی صفحه فیدیبوک چگونه است؟ آیا صفحه فیدیبوک لمسی است؟ آیا فیدیبوک دیشکنری دارد؟ آیا نرم‌افزارهای دیگر روی فیدیبوک نصب می‌شوند؟ در تاریکی مطلق چگونه می‌توانم نور صفحه را بیابم؟ آیا می‌توانم یادداشت های را غیر از درون ریدر در جایی دیگر ثبت کنم؟ فیدیبوک امکان استفاده از مرورگر، وب گردی یا ایمیل را داراست؟ چطور می‌توانم فیدیبوک را به مودم معرفی کنم؟

لطفا موارد زیر را مطالعه کرده و در صورتی که پاسخ مشکل خود را نیافتید، این فرم را تکمیل کنید.

آیا برای مطالعه کتاب‌هایم در فیدیبو باید آنلاین باشم ؟ آیا امکان خرید ارزی از فیدیبو وجود دارد ؟ آیا می‌توانم فایل کتاب‌ها را داشته باشم و پرینت بگیرم؟

فیدیبو از هرگونه انتقاد یا پیشنهادی صمیمانه استقبال می کند. کافی است فرم روبرو را پر کنید و به جای شرح مشکل ، پیشنهاد یا انتقاد خود را بنویسید.