کتاب‌های دانشگاهی را در فیدیبو بخوانیم

فیدیبو در حوزه کتاب‌های دانشگاهی و آزمون با همکاری بهترین ناشران دانشگاهی کشور فعالیت می‌کند. می‌توانید در هر زمان یا مکان، کتاب‌های دانشگاهی را به صورت الکترونیک و با قیمت مناسب‌تر، از فیدیبو دانلود کنید. تنها با جستجوی نام کتاب در فیدیبو، کتاب مورد نظرتان را در مقاطع کاردانی، کارشناسی و دکتری، در تمامی رشته‌ها پیدا کنید.

فنی و مهندسی

از آنجا که مهندسان نقش کلیدی در پیشرفت کشور دارند، کتاب هایی که در اختیار دانشجویان فنی و مهندسی قرار می گیرد باید از منابع معتبر و اساتید بزرگ دنیا گرفته شده باشد. فیدیبو توانسته از میان رشته های دانشگاهی فنی و مهندسی کتاب های الکترونیکی مربوط به مهندسی مکانیک، مهندسی عمران، مهندسی برق، نقشه برداری، مهندسی کامپیوتر، مهندسی متالوژی و مواد، مهندسی صنایع، مهندسی شهرسازی، مهندسی کشاورزی و مهندسی شیمی را فراهم کند تا دانشجویان بتوانند برای مطالعه در هر زمان و مکان از آن ها استفاده نمایند.

علوم پایه

در میان رشته های علوم پایه، کتاب های مربوط به رشته های دانشگاهی ریاضی، آمار، شیمی، فیزیک، زمین شناسی، زیست شناسی و بیوتکنولوژی در سایت و اپلیکیشن فیدیبو موجود است و دانشجویان می توانند برای مطالعه دروس دانشگاهی، کتاب مرجع مورد نظر خود را دانلود کنند.

هنر

در میان رشته های تخصصی هنر، پی دی اف کتاب های دانشگاهی رشته های معماری، موسیقی، طراحی پارچه و لباس، مجسمه سازی، بازیگری و عکاسی در فیدیبو موجود است که هنردوستان و دانشجویان هنر می توانند از آن ها بهره ببرند.

ادبیات و علوم انسانی

کتاب های الکترونیکی تمامی رشته های مربوط به گروه ادبیات و علوم انسانی اعم از باستان شناسی، تاریخ، زبان و ادبیات عرب، زبان و ادبیات فارسی، فلسفه و گردشگری در فیدیبو قابل دانلود است.

الهیات و معارف اسلامی

از شاخه های دانشگاهی علوم انسانی، می توان به عرفان، تاریخ و تمدن اسلامی، فلسفه و حکمت اسلامی و علوم قرآن و حدیث اشاره کرد که کتب مرجع آن در فیدیبو موجود است.

این روزها با وجود مشغله های روز افزون و تغییر سبک زندگی افراد، بسیاری از آن ها ترجیح می دهند به جای مراجعه حضوری به فروشگاه ها و نمایشگاه های مختلف و جستجو در میان کتب گوناگون، برای خرید کتابهای دانشگاهی مورد نیاز خود از فروشگاه های آنلاین موجود استفاده کنند.
در این بین دانشجویان قشر کثیری از افراد جامعه هستند که نیاز به مطالعه کتب تخصصی خود دارند و یکی از دغدغه های اصلی آن ها، یافتن کتاب های تخصصی شان از میان تنوع بالای کتاب های دانشگاهی است که این مساله با سایت و اپلیکیشن فیدیبو که کتب دانشگاهی را به تفکیک رشته های مختلف دسته بندی کرده و انواع کتاب ها را در دسترس دانشجویان قرار داده به راحتی حل شده است.
به همین منظور سایت فیدیبو، در زمینه عرضه و فروش کتاب الکترونیکی دانشگاهی تلاش دارد تا نیازهای دانشجویان را در این زمینه رفع سازد. شما با مراجعه به سایت و یا دانلود اپلیکیشن آن می توانید به راحتی به معتبرترین بانک کتاب دانشگاهی دست پیدا کنید و از این نمایشگاه آنلاین کتب دانشگاهی در هر ساعت از شبانه روز بهره مند شوید.
اگر تا به حال تجربه خرید آنلاین کتاب های دانشگاهی را نداشته اید، باید بدانید که خرید آن ها به صورت آنلاین تا چه میزان می تواند در وقت و هزینه شما صرفه جویی کند و در هر شرایط مکانی و زمانی خاص در دسترس است.